Chevrolet Cruze Kombi. Styl, przestrzeń i doskonałe osiągi - dla Twojej rodziny

Cruze Kombi

Szukasz stylowego auta, które Cię zaskoczy i którego inni będą Ci zazdrościć? Auta oferującego wystarczającą ilość miejsca dla Twojej aktywnej rodziny? Dostępnego z szeroką gamą nowoczesnych silników benzynowych i wysokoprężnych z zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami podnoszącymi poziom bezpieczeństwa i komfortu? To wszystko, a nawet więcej znajdziesz w nowym modelu Cruze Kombi.

Jakość, na której możesz polegać
"Jakość" to słowo klucz, doskonale opisujące wszystkie cechy nowego Chevroleta Cruze Kombi. Świadczące o dużej precyzji montażu, wąskie szpary pomiędzy elementami nadwozia i doskonale wykonane oraz wyposażone wnętrze, perfekcyjnie odseparowuje pasażerów od wibracji i hałasu z zewnątrz. Nasz nowy model uzupełnił rodzinę Cruze, do której należą już sedan i hatchback. Cruze sedan dwukrotnie zwyciężył w Mistrzostwach Świata Samochodów Turystycznych (WTCC).

Czysta, sportowa linia
Wybierz model Cruze Kombi ze względu na jego typowo sportową, zapierającą dech w piersiach linię. Pochylona pod dużym kątem szyba przednia, podwójny grill i aerodynamiczna sylwetka tworzą czystą, atletyczną linię, której nie można się oprzeć. Liczne chromowane akcenty oraz wykonane z materiałów kompozytowych przednie reflektory zachodzące na boki nadwozia, sprawiają, że samochód wydaje się wręcz spragniony następnej podróży.

Sylwetka modelu Cruze Kombi jest godna podziwu. Strzelista linia dachu sprawia, że auto zachowało dynamiczne proporcje wersji sedan. Relingi dachowe wykończone są w chromie, a w sportowym, tylnym spojlerze wbudowano trzecie światło stopu. Wszystko to sprawia, że sylwetka jest zgrabna, intrygująca i efektowna.


Przejdź na stronę modelu Chevrolet Cruze Kombi *

Chevrolet Cruze Kombi - sprawdź promocje

Chevrolet Cruze Kombi - pobierz cennik

* Uwaga - strona otworzy się w nowym oknie przeglądarki.

MIKOŁAJCZAK


ul. Armii Krajowej 250
85-689 Bydgoszcz
Tel: +48 52 320 31 00
Fax: +48 52 320 31 03

ul. Staszica 69
88-100 Inowrocław
Tel: +48 52 353 99 42
Fax: +48 52 353 99 45

NOWY SALON!
ul. Fordońska 57

85-719 Bydgoszcz
Tel: +48 52 365 02 20

Godziny otwarcia:
8:00-19:00 pn-pt
8:00-14:00 soboty

  • Chevrolet Malibu
  • Chevrolet T Cruze
  • Chevrolet Trax
  • Poznaj Chevroleta
  • Auto-porwnowarka
  • 100 lat Chevroleta
  • Chevrolet Orlando